Vegas Gangsteri Apk indir – Mega Hileli Mod v4.2.0l

Vegas Gangsteri Apk indir – Mega Hileli Mod v4.2.0l

Günahlar Şehri’nde eğlenceli ve aksiyon dolu bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız ? Rakip çetelerle çatışmalara girebilir, araba çalarak sokak yarışlarına katılabilir ve kumarhanede şansınızı deneyebilirsiniz. Hırsızlık, çete savaşları, zombiler, gangsterler, polisler gibi birçok seçenek sunan oyunun hikaye modu sizi bağımlısı yapacak. Aksiyon dolu 80 görevde çok eğleneceksiniz. Tamamen açık dünya olan oyunda kontrol tamamen sizin elinizde. Birçok farklı modu ve haritası bulunan Vegas Gangsteri, gerçek hayatta yapabileceğiniz bir sürü şeyi yapmanıza olanak sağlamaktadır. Kesinlikle tavsiye edilir.

Mod Özellikleri: Para hilesi, elmas hilesi, anahtar hilesi ve beceri puanı hilesi bulunmaktadır. Her şeyi yapabilirsiniz.

Gerekli Sürüm: Android 4.0.3 ve üzeri
Boyut: Apk-45 Mb + Data-1.3 Gb

Kurulum: Google Play’den orjinal oyunu bulun ve indirin. Oyun içi indirme başladıktan sonra (5-10 Mb) indirmeyi kapatın. Apk dosyamızı indirin ve yükleyin. “com.gameloft.android.ANMP.GloftGGHM” data klasörünü “Android/obb” dizinine atınız. Vegas Gangsteri oyununun tadını çıkarın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir