Talking Tom Gold Run v4.3.2.605 Para Hileli – MOD APK

Talking Tom Gold Run (MOD, Para Hileli )muhteşem hareketli oyuncaka çok benzeyen mükemmel animasyonlu üç boyutlu sonsuz koşucu. Ana görev, elbette, mümkün olduğunca ileri gitmek, aynı zamanda yolda altın toplamak. Parmaklarınız sağ ve sol tarafa gelecek şekilde ekranda kolayca kaymak, kahraman karakterinizi bir yandan diğer yana hareket ettirmeye yardımcı olur ve aşağı veya yukarı, kahramanı sırasıyla kaymaya veya zıplamaya zorlar.

talking-tom-gold-run-android1
talking-tom-gold-run-android2
talking-tom-gold-run-android3
talking-tom-gold-run-android4

Evde ne kadar çok şey ve dekorasyon ortaya çıkarsa, oyuncular tarafından kazanılan özel puanların çarpanı o kadar yüksek olur. Buna ek olarak, evinizin dekorasyonu, yeni yapılmış kahramanları, kedinin kucak arkadaşlarını açmayı mümkün kılar: Hank ve Angela. Aslında, koşucu neredeyse hiçbir şey yeni görünmüyordu ve grafik efektleri bile bir Dejavu hissine neden olmaya başlıyor.

Hikaye, Tom’un arabanın nasıl bir kazaya dönüştüğünü gördüğü gerçeğiyle başlar, ancak daha sonra bunun bir soygun olduğunu fark etti ve onu yakalamak için izledi. Aslında, bir koşucu, engellerin etrafında yürümeniz veya atlamanız gereken diğer insanlar gibidir. Ayrıca evinizi ve havuzunuzu geliştirebilir ve bonus puanlar kazanabilirsiniz. Tüm güncellemeler tamamlandığında, diğer karakterin kilidini açarsınız ve kimin Angela’mız olduğunu düşünürdü.

İNDİRME LİNKLERİ

Talking Tom Gold Run v4.3.2.605 MOD APK İndir – 88 MB

YEDEK LİNK – 88 MB

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir