Snipers vs Thieves v2.12.38424 Mega Hileli – MOD APK

Snipers vs Thieves (MOD, Mega Hileli) dinozorlar ve zombilerle dolu gizemli ve tehlikeli bir dünyaya gitmeniz gereken, mümkün olduğunca çok sayıda silahtan yok etmeye çalışırken dinamik aksiyon macera oyunu. Oyunun konusu, bilim adamlarının insan ve dinozorların DNA’sını birleştirdiği, ancak deneyin nasıl yapılacağı ve sokakların büyük kana susamış canavarları patladığı fikri üzerine tartışmalı bir programa dayanıyordu. Bu dünyada hayatta kalmaya çalışmanız gerekecek. Mükemmel grafikler ve çeşitli görsel efektler oyunu önemli ölçüde çeşitlendirir.

snipers-vs-thieves-android1
snipers-vs-thieves-android2
snipers-vs-thieves-android3
snipers-vs-thieves-android4

Oyunun başlığına baktığınızda, ilk düşüneceğiniz şey, Sniper rolünü oynayacağınız ve bu şehirde barışı sağlamak için Hırsızları yok edeceğinizdir. Ancak bu sadece yarı doğrudur, çünkü bu oyun oyuncuların oynamak için iki rol arasında seçim yapmasına izin verecektir. Bu oyunun içeriği modern bir şehirde geçiyor, birçok yüksek katlı bina var, ancak birçok banka soygunu var. Bankayı uzaktan korumak ve silahınızla Hırsızları yok etmekle görevlisiniz.

Tüm Hırsızlar hızlı hareket eder ve kaçmak için birçok eşya kullanırlar, bu yüzden dikkatli bir şekilde bakmalı ve mümkün olduğunca çok ismi yok etmek için ateş etme becerilerinizi kullanmalısınız. Çekim sırasında doğruluğu artırmak ve gücünü artırmak için tabancanızı mağazadaki birçok aksesuarla yükseltebilirsiniz.

İNDİRME LİNKLERİ

Snipers vs Thieves v2.12.38424 MOD APK İndir – 29 MB

YEDEK LİNK – 29 MB

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir