Shooting World v1.2.38 Para Hileli- MOD APK

Shooting World (MOD, Para Hileli) yaratıcıların klasik mekaniği kullanmaya karar verdikleri birinci şahıs çekim galerisi, bu yönün mobil platformlarda oldukça geniş bir şekilde sunulmasına rağmen, bu proje bir dizi parametrede dikkati hak ediyor. Ve böylece, sıradan şişelerden ve hedeflerden, drone’larla savaşmak için çeşitli hedeflere yönelik ateş etmek zorundasınız. Farklı özelliklere sahip çok çeşitli silahlar sizden belirli bir beceri gerektirecek ve mükemmel stilize grafikler ve gerçekçi fizik sadece sürece ilgi katacaktır.

shooting-world-android1
shooting-world-android2
shooting-world-android3
shooting-world-android4

Oyunda Android oyuncuları, kendisine atılan tüm çekim zorluklarını ortadan kaldırmak için görevlerinde bulunan nihai silahlı kişi olarak oynarken bulacaklar. Bununla birlikte, aklınıza gelebilecek tek şey bu sonsuz oyun içi deneyimde ateş etmek ve ateş etmek olan Shooting World Gun Fire’ın sonsuz ve ilginç atıcı oyununa dalmaktan çekinmeyin.

Çeşitli farklı oyun içi kurulumlarda atıcı zorluklarına katılın. Farklı ortamlarda oynayın ve her türlü silahla ateş ederken kendinizi bulun. Bu, zevk almanız için eksiksiz bir epik atıcı meydan okuma dünyası gibi. Kendinizi oyun içi deneyimlere tamamen bağlı bulduğunuzda heyecan verici oyunun tadını çıkarın.

İNDİRME LİNKLERİ

Shooting World v1.2.38 MOD APK İndir – 60 MB

YEDEK LİNK – 60 MB

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir