Ship Sim 2019 v2.1.1 Para Hileli – MOD APK

Ship Sim 2019 (MOD, Para Hileli) kargo gemisi ve petrol tankeri simülatörü gibi aynı anda üç farklı simülatörü oynamanıza izin veren heyecan verici gerçekçi bir simülatör. Oyun benzersiz iyi gelişmiş grafiklere sahip, oyunun kendisi süreci gerçekçiliğe benzeyecek, oyun, dünya haritasının etrafında gerçekçiliğe karşılık gelecek olan kendi geminizde dünya haritasına açık bir yolculuğa çıkmanıza izin verecek. 10 gerçekçi keskin geminin açabileceği ve kabin içinde oturabileceği ve serbest yüzmeye gidebileceği bir seçimdir.

ship-sim-2019-android1
ship-sim-2019-android2
ship-sim-2019-android3
ship-sim-2019-android4

Gemiyi kontrol etmek, geniş bir denizde macera dünyasının en büyük araçlarından biridir. Burası, oyuncuların zorlu oyuncuların mücadelesinde bulunduğu gerçek fiziksel dünya üzerine inşa edilmiştir. Bunun en yaygın örneği, zamanın orantılarıdır; farklı denizlerde seyahat etmek, farklı modları çekmek zorunda. Gündüz, gece veya ilkbahar, yaz, sonbahar ve kış gibi genel etkinlikler yeterlidir.

Gemi simülasyon oyunlarını seven ziyaretçiler için Ovidiu Pop prodüksiyon firmasının güncel versiyonunu eklemeye ihtiyaç duydukları Android platformu tarafından üstlenilen popüler oyunlardan biri. Amacınız bulunduğunuz geminin kontrolünde olduğunuz görevlerde yolcuları ve yükleri taşımak ve bölümleri tamamlamaktır.

İNDİRME LİNKLERİ

Ship Sim 2019 v2.1.1 MOD APK İndir – 20 MB

YEDEK LİNK – 20 MB

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir