Rage Road v1.2.1 Mega Hileli – MOD APK

Rage Road (MOD, Mega Hileli) öfkeli arayışları ile dinamik bir aksiyon oyunu. Hikayede, özel kuvvetler grubunun üst sınıf bir ajanının kişisindeki ana karakter, başka bir başarılı görevin ardından eve döner. Aniden, saldırganlar kuyruğuna girer ve zulüm başlar. Mevcut silahları kullanarak oyuncu düşmanları vurmalıdır. Her seviyede, kullanıcının sınırlı sayıda mermisi olacaktır, bu yüzden mümkün olduğunca doğru bir şekilde ateş etmeniz gerekir. Yavaş yavaş, cephanelik genişleyecek ve düşmanlar gittikçe daha güçlü olacak ve bu da oyuna ilgiyi artıracak.

rage-road-android1
rage-road-android2
rage-road-android3
rage-road-android4

Rage Road’da oyuncular dünyanın dört bir yanındaki terör örgütleri tarafından takip edilen bir katile dönüştürülecek. Deneyim boyunca sizi kovalamak için çok sayıda dinamik, sürüş ve hatta uçak kullanıyorlar. Bu gerçekten çok tehlikeli bir durum. Eğer yenilgiyi kolayca görmek istemiyorsanız derhal harekete geçmelisiniz. Hayatta kalmak için bir yol bulmak. Oyuncular, kendileri üzerindeki baskıyı azaltmak için aynı zamanda hem sürmeli hem de ateş etmelidir. Atanan görevi tamamlamak ve buna göre ödüllendirilmek için çevik ve doğru manipülasyon yapmaya çalışın.

Her ne kadar karakterinizi canlı tutmak için oyun deneyimi sırasında birçok adım atmanız gerektiğini söylemiş olsak da. Aslında, durum böyle değil, tek yapmanız gereken düşmanları ortadan kaldırmak için mermileri kaldırmak için ekrana tekrar tekrar dokunmak. Buna ek olarak, araba otomatik tüfeklerle Rage Yolu üzerinde otomatik olarak çalışacaktır. Birden fazla düşman sizi kovalarsa, silahın namlusu otomatik olarak en yakın düşmanınıza işaret eder. Çok fazla işlem yapmanızı gerektirmez, ancak yine de oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

İNDİRME LİNKLERİ

Rage Road v1.2.1 v1.18.1 MOD APK İndir – 56 MB

YEDEK LİNK – 56 MB

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir