Pixel Gun 3D v17.5.1 Cephane Hileli – MOD APK

Pixel Gun 3D (MOD, Cephane Hileli) Minecraft’ın havalı oyunu gibi görünüyor, sadece burada gece zombi inşa etmek, üretmek ve savunmak için hiçbir şeye ihtiyacınız yok, daha ziyade saldırı göreviniz. Silahları toplayın ve çevrimiçi oyuncularla savaşın, insanlarla iletişim kurun ve arkadaşlarıyla sohbet etmek her zamanki gibi kolay ve ilginç.

pixel-gun-3d-android1
pixel-gun-3d-android2
pixel-gun-3d-android3
pixel-gun-3d-android4

Savaş oyunu, kendinizi bu kadar ünlü yerlerde bulabileceğiniz devasa haritalarda gerçekleşecek: Golden Gate asma köprüsünde, askeri hapishane Alcatraz’ın yanı sıra Silent Hill okulunda. Oyuncuların atış becerilerini test edebilecekleri bir hayatta kalma modu vardır. Düşman ordularının size zarar vermeye çalışacağı bir dünyada sıkışıp kalmalısınız, hayatta kalmak için sadece hedefinizi gizlemeniz gerekir.

Ve size gelen canavarların bataklıklarıyla uğraşmak veya ikili bir maçta rakiplerinize karşı kazanmak için, kendinizi güçlü silahlarla donatmak en iyisidir. Pixel Gun 3D’de oyuncuların cephaneliklerine yerleştirecek düzinelerce farklı silahı olacak. Her silahın kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır, bu yüzden üstünlük kazanmak için onları akıllıca kullandığınızdan emin olun.

İNDİRME LİNKLERİ

Pixel Gun 3D v17.5.1 MOD APK İndir – 51 MB

YEDEK LİNK – 51 MB

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir