Nonstop Knight 2 v1.9.1 Para Hileli – MOD APK

Nonstop Knight 2 (MOD, Para Hileli) Daha da ilginç zorluklarla, rol yapma oyununun güncellenmiş yönleriyle heyecan verici bir rol yapma aksiyon filminin uzun zamandır beklenen devamı. Bir şövalyeyi kontrol ederek bir maceraya atıl, canavarlarla savaş, yeni zindanları keşfet ve patronların inini yok et! Nadir ekipman setlerini kazanabileceğiniz haftalık bir yarışmaya katılın ve o sırada size kazanç sağlayacak en iyi oyuncu için tacı alın.

nonstop-knight-2-android1
nonstop-knight-2-android2
nonstop-knight-2-android3
nonstop-knight-2-android4

Ek olarak, toplanan hazinelerle, bir şövalyenin ihtiyaç duyacağı her şeyden oluşan farklı eşya setleri almak için kilidini açabilirsiniz. Zırh setlerinden silahlara ve güçlendirmelere kadar her şeye sahip olacaksınız. Ve bunu yaparken, karakterinizin güçlerini korumak ve artırmak için bunları giymeniz oldukça makul.

Kişisel tercihlerinize bağlı olarak, oyuna belirli yaklaşımları seçebilirsiniz. Daha muhafazakar bir şekilde savaşmayı sevenler, genellikle yay, tatar yayı ve benzeri olan menzilli silahlara gidebilirler. Ancak tek bir darbede düşman gruplarını indirmenize yardımcı olabilecek bir şey istiyorsanız, Nonstop Knight ayrıca güçlü yakın dövüş silahları koleksiyonu sunar.

İNDİRME LİNKLERİ

Nonstop Knight 2 v1.9.1 MOD APK İndir – 109 MB

YEDEK LİNK – 109 MB

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir