Lily’s Garden v1.60.0 Para / Yıldız Hileli – MOD APK

Lily’s Garden (MOD, Para / Yıldız Hileli) Geçmişteki birçok hikayenin tutulduğu efsanevi bahçeye eski ihtişamını geri kazandırmak için ana karakterine yardımcı olacağınız heyecan verici bir bulmaca oyununa kendinizi kaptırın. Bulmaca çözmek ve adım adım süslemeleri, bahçe restore. Komşularınızla tanışın ve büyükannenizin hayatından yeni detaylar öğrenin. Seviyeleri geç, eski evin tarihi ile dolu, büyükannesinin bahçesini geri yükle.

lilys-garden-android1
lilys-garden-android2
lilys-garden-android3
lilys-garden-android4

Karakteriniz, Lily’nin teyzesinden bir bahçe miras alan kız arkadaşı. Ama en iyi durumda değil ve Lily elbette yardımınızla geri yüklemek için çok çalışmak zorunda kalacak. Artık Android için mükemmel Lilys Garden bulmacasını indirebilir ve iki fayans ve daha fazlasını birleştirerek inanılmaz kombinasyonlar yapmaya başlayabilir, tohum ekebilir, yıldız kazanabilir ve Lily’nin hoş bir bahçe yaratmasına yardımcı olabilirsiniz.

Oyun sırasında ayrıca ana karakterin hayatından birçok ilginç gerçekleri öğreneceksiniz ve hatta Luke adında yakışıklı bir komşu ile romantik bir ilişki kurmasına yardımcı olabilirsiniz. Sizin için hazırlanan renkli 3D grafikler, iyi karakter animasyonu, eğlenceli oyun, yüzlerce şaşırtıcı seviye ve birçok faydalı bonus.

İNDİRME LİNKLERİ

Lily’s Garden v1.60.0 MOD APK İndir – 96 MB

YEDEK LİNK – 96 MB

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir