Ice Crush 2 v2.5.6 Para / Taş Hileli – MOD APK

Ice Crush 2 (MOD, Para / Taş Hileli) sevimli grafikleri ve güçlü güçlendiricileri ile eşsiz bir oyun deneyimi sunuyor. Penguenleri onunla kurtarmak için kardan adam davetini kabul edin, giyinmek ve yeteneği geliştirmek için ücretsiz ödüller alın, sonra zaferi kazanın. Her zaman ve her yerde arkadaşlarınızla oynayın. Kimin en yüksek puanı alabileceğini görmek için onlara meydan oku.

ice-crush-2-android1
ice-crush-2-android2
ice-crush-2-android3
ice-crush-2-android4

Buradaki ana karakter, kötü elfle karşı karşıya gelen komik bir kardan adam. Kötü adam, izin verilmemesi gereken tüm büyülü dünyayı dondurmayı planladı. Kardan adam hain elflere karşı çok direnç göstermek zorunda kalacak. Bunu yapmak için renkli kristallerin bir kombinasyonunu oluşturmanız gerekir. Seviyeleri tamamlamak için mümkün olduğunca az hareket kullanmanız gerekecektir. Sadece bu şekilde kullanıcı geçiş için maksimum yıldız sayısını kazanabilir. Oyun sırasında farklı güçlendiriciler ve bonuslar kullanabilirsiniz.

Oyuncular, anavatanlarını kuzey enlemlerinin ortak sakinlerinin hayatlarını yok eden çok sayıda tehlikeli ve kötü yaratıkların eylemlerinden kurtarmak için bir kardan adam rolünü üstlenirler. 800’den fazla seviyede büyüleyici bir parkur uzunluğu ve uzun bir süre boyunca çeşitli görevler, kesinlikle favori oyun mekaniğini tercih eden herkesi büyülüyor.

İNDİRME LİNKLERİ

Ice Crush 2 v2.5.6 MOD APK İndir – 16 MB

YEDEK LİNK – 16 MB

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir