Human Evolution Clicker Game v1.7.13 Para Hileli – MOD APK

Human Evolution Clicker Game (MOD, Sınırsız Para) – orijinal görsel tarzda heyecan verici bir arcade clicker. Bu kez, geliştiriciler size insanlığın gelişimine katılma fırsatı vermeye karar verdiler, aksi takdirde oyun her zamanki tarzda yapılır. En basit öğeleri üreten ekrana tıklayın, ardından bunları birleştirin veya daha fazla geliştirme için kullanın. Süreç neredeyse hiç bitmeyecek ve sadece el becerilerinize ve hayal gücünüze bağlı olacaktır.

human-evolution-clicker-game-android1
human-evolution-clicker-game-android2
human-evolution-clicker-game-android3
human-evolution-clicker-game-android4

Oyunda, Android oyuncuları Dünya’daki yaşam formları ve sadece küçük bir DNA dizisinden nasıl evrimleştiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinme şansına sahip olacaklar. Uzayların nihai engellerine meydan okumaya başlarken, insanlığın fantastik büyüklüklerini keşfedin ve deneyimleyin. Daha ne evrimleşeceksin ve başka ne olacaksın? Cevaplar İnsan Evrimi Clicker Oyunu’nda keşfetmek için sizindir.

Oyun, dünyadaki yaşam formlarının evrimleri hakkında daha fazla bilgi edinebileceğiniz basit ama son derece bağımlılık yapan tıkırtı oyununa sahiptir. Farklı evrim aşamalarından farklı yaratıklar arasından seçim yapın. Küçük bir DNA zinciri ile başlayın, madeni paralar oluşturmak için üzerine dokunun ve daha gelişmiş bir yaşam biçimine dönüştürün. Alternatif olarak, başka bir canlı satın alabilirsiniz. Daha yüksek bir evrim düzeyinde yeni bir tane oluşturmak için iki benzer yaratığı oluşturun.

İNDİRME LİNKLERİ

Human Evolution Clicker Game v1.7.13 MOD APK İndir – 63 MB

YEDEK LİNK – 63 MB

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir