Hill Climb Racing v1.46.3 Para Hileli – MOD APK

Hill Climb Racing (MOD, Para Hileli) başlangıçta 2012 yılında başlatılan ve anında insanların sevgisini kazanan popüler bir oyundur. Oyun neredeyse tüm işletim sistemleri için kullanılabilir ve çevrimiçi olarak da oynanabilir, bu da oyunun erişilebilirliği için mükemmeldir. Oyunda, seçilen bir aracı yüksek ve alçak zeminlere sahip dağlık bir pistte süreceksiniz ve göreviniz gaz ve fren arasında bir denge sağlamak ve aracı mümkün olduğunca hareket ettirmek, ayrıca yakıtı kontrol altında tutmaktır.

hill-climb-racing-android1
hill-climb-racing-android2
hill-climb-racing-android3
hill-climb-racing-android4

Oyun ayrıca yolculuğunuz sırasında karşılaşabileceğiniz onlarca farklı zorluk içeriyor. Farklı araçlarda en iyisini denerken farklı yüzeylere tırmanın. Kendinize ek bonuslar ve puanlar kazanmak için cesur numaralar yapın. Daha da fazla güç ve yetenek vermek için arabalarınızı yükseltin.

Dahası, oyun internet bağlantısı olmadan da oynanabilir, bu da oyuncuların oyundan gerçekten keyif almasını sağlar. Ayrıca, kaydetme dosyalarınızın çevrimiçi yüklenmemesi konusunda endişeleniyorsanız endişelenmeyin, Google Hesabınızda oturum açın ve tekrar çevrimiçi olduğunuzda otomatik olarak kaydedileceklerdir.

İNDİRME LİNKLERİ

Hill Climb Racing v1.46.3 MOD APK İndir – 72 MB

YEDEK LİNK – 72 MB

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir