Frozen Free Fall v8.9.1 Yaşam Hileli – MOD APK

Frozen Free Fall (MOD, Yaşam Hileli) tüm ünlü karikatürlere olayların gerçekleştiği bir dünyada kendinizi bulabileceğiniz inanılmaz bir oyun. Kraliyet ailesinin yanı sıra sadık arkadaşlarını da bekliyorsunuz. Geçmeniz gereken birçok göreviniz olacak. Göreviniz üç veya daha fazla küpü zor bir şekilde yığınlamaktır. Ne kadar çok küp koyarsanız o kadar çok kazanırsınız. Daha karmaşık seviyeler için ana karakterler size yardımcı olacaktır. Zor durumlarda size yardımcı olacak birçok bonusunuz olacak.

frozen-free-fall-android4
frozen-free-fall-android3
frozen-free-fall-android2
frozen-free-fall-android1

Frozen Free Fall Oyun kuralları, oyuncuların onlardan kurtulmak, puan almak ve yıldız almak için aynı şeylerden üç veya daha fazlasını bağlamasını gerektirir. Oyun hala bir seviye modu, her seviye karşılık gelen yıldızlara karşılık gelen bir puan var, bu yüzden daha fazla yıldız almak için daha fazla yıldız almamız gerekiyor.

Oyunda zaman sınırı yoktur, ancak hamle sayısı sınırlıdır. Bu nedenle, zor seviyelerle karşılaştığınızda, yavaşça bakmayı ve özel elemeler üretmeyi deneyebilirsiniz. Hiçbir şeyiniz yoksa, aynı anda daha fazla elemeyi ortadan kaldırmak da iyi bir fikirdir. Dahası, oyunda ortadan kaldırılabilecek elemeyi bulamazsanız, oyun size otomatik olarak hatırlatacaktır.

İNDİRME LİNKLERİ

Frozen Free Fall v8.9.1 MOD APK İndir – 119 MB

YEDEK LİNK – 119 MB

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir