Fishing Life v0.0.116 Para Hileli – MOD APK

Fishing Life (MOD, Para Hileli) Basit bir balıkçı olarak oynayacağınız bu sakin ve güzel spor oyununu oynayarak huzurunuzu hissetmeye ve hissetmeye hazır olun, onları izlemek ve olumlu duygular almak için akvaryumunuza ekleyerek güzel balıkları yakalayın, köpekbalıkları gibi yırtıcı hayvanların ve bu tür devleri yakalamak ve oyunun kolay çalışmasını kontrol etmek için en iyi mücadeleyi kullanan büyük balinaları avlayın. Deniz kenarında oturan ve avınızı bekleyen en çarpıcı gün batımlarıyla tanışın, denizin sesini dinleyin ve iyi bir AFMR sesinin yardımıyla su altında balinalar söyleyin.

fishing-life-android1
fishing-life-android2
fishing-life-android3
fishing-life-android4

Kendinizi sönük günlük işlerinize, ilgisiz meslektaşlarınıza ve en önemlisi baskıcı patronlara sıkışıp kaldığınızı hayal edin. Her an kırılacak ve patlayacak gibi hissediyorsunuz. Bununla birlikte, bu yerden uzaklaşmanız ve kendi tatilinize gitmeniz gerekecek. Bir tür sağlıklı ve huzurlu aktiviteyle ruhunuzu iyileştirirken hayattaki tüm deliliklerden uzak durun.

Ve hayatınız boyunca sahip olduğunuz en mutlu anılarınızı hatırlamaya çalışıyorsunuz. Hepsinden önemlisi, aklınızdaki en canlı ve etkili anıların babanızla ilk kez balık tutmaya başladığınız zamana kadar sizi şaşırtıyor. Sakin su, huzurlu manzaralar ve heyecanlar, bunlar ruhunuzu iyileştirebilecek şeylerdir.

İNDİRME LİNKLERİ

Fishing Life v0.0.116 MOD APK İndir – 66 MB

YEDEK LİNK – 66 MB

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir