Extreme Car Driving Simulator v5.1.8 Para Hileli – MOD APK

Extreme Car Driving Simulator (MOD, Para Hileli) spor arabaları nasıl kullanacağınızı öğretecek harika bir masaüstü simülatörü. Oyun mükemmel fizik ve kalite imha ve araba hasar vardır. Yarış spor arabanızın direksiyonuna oturun ve büyük şehre gidin, kuralları izleyin ve bir kazaya girmemeye çalışın. Ve kurallara uymak için bir sebepten sıkılırsanız, istediğiniz zaman dünyanın dört bir yanından diğer oyuncularla rekabet edebilirsiniz.

extreme-car-driving-simulator-android1
extreme-car-driving-simulator-android2
extreme-car-driving-simulator-android3
extreme-car-driving-simulator-android4

Hızlı ve Öfkeli hit serisini, özellikle Tokyo Drift’i gördüyseniz, sürücülerin becerilerini sokaklarda nasıl gösterdiğini biraz anlaşılabilir. Oynamanın yolu aynı, serin sürüş becerilerini ne kadar çok yaparsanız, puanınız o kadar yüksek olacaktır. Yüksek hızda koşmak ve sürüklenmenize yardımcı olmak için hızlı bir şekilde fren yapmak iyi bir fikirdir.

Genel olarak, bu oyun bir yarış oyununa kıyasla nispeten istikrarlı bir grafik platformuna sahiptir. Görüntü oldukça göz alıcı, görülmesi kolay, ancak popüler yarış oyunu Asfalt 9’a eşit değil. Ancak orta menzilli cihazlarda oynayabilmek için bu makul bir seçim. Ses çok canlı, motor patlamasının sesini veya yolda sürüklenen lastiklerin sesini duyabilirsiniz.

İNDİRME LİNKLERİ

Extreme Car Driving Simulator v5.1.8 MOD APK İndir – 66 MB

YEDEK LİNK – 66 MB

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir