Drive for Speed Simulator v1.18.1 Para Hileli – MOD APK

Drive for Speed Simulator (MOD, Para Hileli) mükemmel grafikler eşliğinde birkaç oyun modu içeren bir araba simülatörüdür. Oyuncunun görevi, oyunda sunulan araç modellerinden en uygun olanı seçmek ve heyecan verici görevlerde elini denemektir. Makineler lisanslı değildir, ancak gerçek muadilleriyle oldukça tutarlıdır.Asphalt serisini Game Loft’tan daha büyük bir şekilde deneyimlemek için, cihazınızın mümkün olduğunca fazla boş hafıza ile yükseltilmesi gerekiyor. Bu orta mesafe, bu ihtiyacı karşılayan bir ürüne ihtiyaç duyan bir oyuncu için gerçekten zor.

drive-for-speed-simulator-android1
drive-for-speed-simulator-android3
drive-for-speed-simulator-android4

Drive for Speed Simulator’a katılın, size dünyadaki en yeni yarış arabalarını deneyimleme şansı verin. Belki de en ünlü araştırma olan diğer oyunculara karşı oynayabilirsiniz. Ama tabloyu yönlendirmek için. , Direksiyon simidiniz modern ve yetenekli olmalıdır. Bunu yapmak için yüzlerce yarışı kontrol etmek gerekir. Yeteneklerinizi geliştirmek ve seviyenizi geliştirmek Çok sayıda ilk oyuncu ile ilk pozisyona geçmek kolay değildir. Arabanızı modernleştirmenin zorlukları son derece ciddidir.

Asfalt oynamak veya aynı seviyede yarış oyunları deneyimlemek istiyorsanız, Drive for Speed Simulator mükemmel bir seçimdir. Oyunda çok fazla oyuncu olması doğal değil. Oyunun boyutunun çok hafif olduğundan bahsetmiyorum, eğer harika bir yarış oyununa yatırım yaptıysanız, Drive for Speed simülatörünü kullanmayı deneyin.

İNDİRME LİNKLERİ

Drive for Speed Simulator v1.18.1 MOD APK İndir – 112 MB

YEDEK LİNK – 96 MB

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir