Car Parking Multiplayer v4.6.5 Para Hileli – MOD APK

Car Parking Multiplayer (MOD, Para Hileli) çok oyunculu modu olan klasik bir park simülatörüdür. Türün tüm temsilcileri gibi, bu oyun kullanıcılara araba sürüş becerilerini göstermenin yanı sıra arabaları doğru ve kaza yapmadan park etme yeteneğini de sunuyor. Oyuncu çok oyunculu çatışmalar için özel olarak tasarlanmış bir düzine heyecan verici seviye bekliyor. Ayrıca oyuncular en havalı otomobillerin ellisinde olduklarını duymaktan mutluluk duyacaklar. Buna ek olarak, burada özel bir sohbet yoluyla arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.

car-parking-multiplayer-android1
car-parking-multiplayer-android2
car-parking-multiplayer-android3
car-parking-multiplayer-android4

Karakterinizi otopark bakımı için bir otoparka dönüştürebileceğiniz Real Car Parking 3D’ye katılın. Bu oyunda, göreviniz arabayı istenen yere sürmek ve ayakta durmaktır. Oyun başladığında, aracınızı oynayabilmeniz için ekranda bir konsol belirir. Bu arayüz iki ana bileşenden oluşur, gezinme düğmeleri kırılır ve işin geri kalanı kırılır, ileri ve geri gider ve araba korna fonksiyonları gerçek bir araba gibi görünür. Aynı zamanda, ekranda sizi belirli bir hedefe yönlendirecek birkaç talimat vardır.

Hızlı yarışmaya çalışın, arabanızı park edin ve seviyenizi bitirin. Çok yavaş hareket ederseniz mevcut zorluğun üstesinden gelemezsiniz. Aracınızı daha hızlı hale getirmek için haritaya bakın. Sistem göstergelerine ve yol göstergelerine ek olarak, ekranın sağ üst köşesinde çok kapsamlı bir genel bakış için küçük haritalar da görebilirsiniz. Başlangıçlar genellikle çok kolaydır, ancak yüksek düzeyde, iş zor ve yüksektir.

İNDİRME LİNKLERİ

Car Parking Multiplayer v4.6.5 MOD APK İndir – 219 MB

YEDEK LİNK – 219 MB

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir