Cafeland Restoran Oyunu v2.1.30 Para Hileli – MOD APK

Cafeland Restoran Oyunu (MOD, Para Hileli) Bu oyunda kendi sanal kafenizi oluşturabilir ve sanal şehrinizden insanlara tanıtabilirsiniz.Burada tatil beldesinde küçük bir eatery ile başlayacak ve yavaş yavaş işlerini geliştirmeye başlayacaksınız. Göreviniz ziyaretçiler için çeşitli yiyecekler hazırlamak ve bunun için ödeme almak olacaktır. Böylece, işinize kazandığınız yatırım, kahve dükkanınızı sürekli genişletecek ve yakında komşu kurumları satın alabilecek ve onlardan zaten gelir elde edebileceksiniz. Genel olarak, bu her zaman bir iş sahibi olmayı hayal edenler için harika bir ekonomik stratejidir.

cafeland-restoran-oyunu-android1
cafeland-restoran-oyunu-android2
cafeland-restoran-oyunu-android3
cafeland-restoran-oyunu-android4

Yeni tarifler gittikçe daha fazla olacak, sürekli olarak kafenize gelecekleri vicdani hizmet edecek. Belirli bir ilginiz olduğunda, mağazanın görünümüne yatırım yapın. Mutfak sisteminizi yükseltin, yeni mobilyalar satın alın ve evinizi dekore edin. Belirli bir üne ve göz alıcı bir dekora sahipseniz, ünlüleri gelip eğlenmeye davet edebilirsiniz.

Bu kafe, birçok çalışanı ile son derece büyük, her seviyede restoranda yemek sayısı giderek daha fazla ve aynı zamanda ünlü müşterileri de çekebiliyor. Bu görüntüler size güzel bir gelecek kurgu verir. Lütfen yavaş yavaş kafede olan her şeyin tadını çıkarın. Bu sadece bir oyun olmasına rağmen, gelecekteki patronlar için fikirlerin temeli olacaktır.

İNDİRME LİNKLERİ

Cafeland Restoran Oyunu v2.1.30 MOD APK İndir – 78 MB

YEDEK LİNK – 78 MB

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir